Zlo napokraji Listové 5

13. ledna 2012 v 16:15 | Šárka

Část 5. - ZachránceZalituju se sama nad sebou. Asi sem hold netrénovala dobře. Přestanu litovat sama sebe a vzhlédnu.
"Ty máš taky svoje pro a proti! Přišla sem na tvojí slabinu. Zaregistrovala sem jí když si mě odhodil na ten strom," dívam se na něj naštvaně a snažim se, aby to vyznělo vážně,"když uděláš jakékoli jutsu, musíš poté pět sekund počkat abys mohl udělat další. Proto sem tě tak snadno chytila do uvěznění," uchechtnu se a zvednu zrak.
"Jsi všímavá, to se musí nechat. Pořád na mě ale nestačíš!" Tentokrát se usměje on. Zavrčim na něj. Nepřestává se usmívat, tak vytáhnu kunaj. Tobi mě však silně zatáhne za vlasy.
"Auu!" zaprskam.
"Seraven, na nás neplatí kunaje ani shurikeny. My dva sme nejlepší z Akatsuki, po nás Itachi. Opravdu není možné nás porazit tak prostou zbraní jako je kunaj," zkonstatuje moje počínání. Tobi zaškube s mojí hlavou a podívá se na Peina.
"Vezmu jí sebou, bude to lepší," Pein jenom kývne, a tak se přemístíme kamsi pryč do jeskyně. Pustí mě a já se schoulim do rohu a přikrčim se do klubíčka.
"Nemusíš se bát, neublížim ti," sedne si do dřepu naproti mně. Já se však schoulim ještě víc.
"Bylo by dobré, kdybych se představil, že? Tak tedy, jmenuju se Uchiha Madara," Vyjeveně se na něj podívam a polknu. Přikrčim se v rohu. Začínam dostávat strach a smíšené pocity.
"Víš to ty a pár dalších lidí, tak bych prosil, abys držela jazyk za zuby. Teď se ptam já tebe. Jmenuješ se Seraven?" Lehce kývnu hlavou.
"Opravdu nemusíš mít strach. Nemám proč bych tě zabil, hodně mi připomínáš tvojí matku. Znal sem jí. Jsi jí hodně podobná." Zavrčim, ale necham ho mluvit. Pokud ví něco o mích rodičích…
"Pein…" nakousnu.
"Ne, Pein je opravdu nezabil," on mi čte myšlenky?
"Jak ti můžu věřit? Ten den tam byl, ten Pein, kterej byl teď v lese," zakňučim. Strach ze mě začíná pomalu opadávat.
"To nevím, ale on to nebyl. Vím to, protože ten den ještě nebyl žádnej Pein." Vytřeštim nevěřícně oči.
"Ty si fakt Uchiha?" Přikývnul.
"Dokážu ti to, jestli chceš."
"Nepotřebuji důkaz, věřím ti, ale Madara má být mrtvý, potom co poštval Kyuubiho na Listovou. Kvůli tobě jsem teď jeho nositelem! Nejradši bych tě zabila, ale tys mne mohl také zabít a neudělal si to, zachránil si mě od Peina a za to sem ti vděčná. Mučil by mě, možná i zabil." Posadim se na zem.
"Musíš být unavená, prospi se drobet, zítra můžem pokračovat v debatě."
"Ale…?" vydusim ze sebe.
"Budu tady," ujistí mě, "pro jistotu."
"Dobře," položim se na chladnou zem, "zítřek přinese nové ovoce," s těmito slovy usínam za přítomnosti úplně neznámého člověka.
Probudim se. Pomalu otevřu oči a promnu si je. Plesknu se do čela. Posadim se a rozhlédnu se abych se ujistila, že to všechno nebyl jen sen. Zřejmě nebyl. Stále sem byla v jeskyni.
"Tak si vzhůru," uslyšim hlas. Opravdu to nebyl sen. Všimnu si, že sem nespala na zemi, nýbrž na nějaké bílé látce a tatéž podobná látka ze mě spadla, což znamenalo, že sem nebyla jen tak navolno. Chytnu tu přikrývku. Je černá a na dotek příjemná.
"To je látka, ze které jsou tyhle pláště," podotkne Madara a vezme do ruky plášť Akatsuki.
"Je jemná," pohlédnu na něj a usměju se.
"Máš stejný úsměv jako ona, myslim tvojí mámu."
"No jo. To se ti to mluví, když si jí znal," Zamumlam a stáhnu pohled, "co je tohle vlastně za místo?"
"Tohle jsou dávno zapomenuté jeskyně. Nikdo už tu léta nebyl. Tak sem si tu našel útočiště a teď si tu i ty. Jen málo lidí zná cestu sem a ti lidé sem nechodí. Ani sám Pein neví, jak se sem dostat." Odpoví mi.
"Když sem opustila Konohu, vyšla sem s cílem najít Orochimara. Aby mě vytrénoval a naučil ovládat Kyuubiho chakru. A teď?" Sklopim hlavu, "Teď sem v průšvihu jak něco. Pokud vkročim na prašnou cestu, Pein bude u mě jako na koni!"
"Proč zrovna k němu?" zeptá se mě zaraženě, "Kakashi by tě dokázal vytrénovat o nic hůž než on. Jo a s Peinem si nedělej starosti. Ví jak se cítíš, zažil to samé co ty."
"Ano, ale asi by se mu nelíbilo, kdybych po něm chtěla naučit ovládat démoní chakru. A když to ví, myslim tim Peina, proč po mě tak zevrubně útočí a chce mě dostat?"
"Víš, když si bojovala s Peinem, všiml sem si, že seš hodně silná i bez Kyuubiho. Dokázala si přijít na jeho slabinu, dokázala si ho uvěznit tou tvojí technikou, vše sem viděl. Od začátku až do konce a vedla sis výborně. On tě chce, protože máš něco, čím si výjimečná. Lépe řečeno, chce Kyuubiho."
"Takže sem si to myslela dobře. Když řikáš, že sem si vedla dobře, proč si teda zasáhnul?"

Hurey! Obrázek! =DDD Lidi jásejte, radujte se, cokoliv dalšího =DDD. Sice to mělo bejt jenom ze Seraven, ale já tam Peina prostě musela dát =DD, pač mě se nehorázně líbil ten jeho výraz =D. No a jak sem udělala Seraven, to si snad domyslíte, ale ti co si to domyslet nedokáží, tak sem trošku poupravila Sakuru =D. A koho by zajímalo, tak je to přes photofiltr ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaulí Jaulí | Web | 13. ledna 2012 v 17:14 | Reagovat

hmmm...... slušný.. :)..a dělej!další! :D

2 Šárka Šárka | Web | 13. ledna 2012 v 17:23 | Reagovat

[1]: Kašlu ti =D A neměň si pořád ty přezdívky! =D

3 Jaulí Jaulí | Web | 13. ledna 2012 v 21:56 | Reagovat

tato bude stála...teď jsem u Romana Jaulí...nejdříve to bylo Jonný pak Roný..Koný..Moný...a teď je to Jaulí :D

4 elwenkaa elwenkaa | E-mail | Web | 15. ledna 2012 v 12:55 | Reagovat

Nyah :D Tak to je paráda :D Trošku jsem se na konci v tom ztrácela, ale to je v pohodě :D :D Teď jenom co bude se Seraven :D
PS: No obrázek, co k tomu říct :D Je skvělej, i když Peina nemam v lásce tady vypadá dobře :D

5 marketa251996 marketa251996 | Web | 15. ledna 2012 v 16:39 | Reagovat

Člověk tu Sakuru pozná, i kdyby byla předělaná na UFO xD A Madara mluvil o její matce, jako kdyby s ní něco měl xD Mno... Občas nějaký ten dílek asi přečtu, ale nemám moc času :D Takhle dlouhý mi to ale úplně skvěle vyhovuje :D ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama