Oznamy

Omluva

27. února 2015 v 20:43 | Šárka
Omlouvám se za neaktivitu, ale je toho teď na mě moc :( Snad něco v nejbližší době nakreslím, okomentuju vám články a podobně :) Strpení se mnou :)

Ach ta lenost..

2. května 2014 v 17:38 | Šárka
Člověk je někdy línější než si sám myslí.. A já jsem momentálně nehorázně línej člověk.. Nechce se mi nič rozkreslovat i když mam obrázek rozkreslenej.. Takže se mi ho nechce dokreslovat.. Ale tak snad se někdy dokopu.. Jinak už připravuju první článek.. Takže ten by se tu měl objevit.. Ale nebojte.. Já vás jen tak neopustím !! :) :D

Název mě nenapadl :D

3. ledna 2014 v 10:47 | Šárka
Takže tímto článkem se prozatím jen omluvuji za neaktivitu, ale nastaly menší problémy a ani nevim, kdy se to dá do pořádku.. Každopádně pokusim aspoň nějakou aktivitu projevit třeba ve škole na počítačích a projedu obl. blogy.. Jinak příspěvky.. Uvidim jak to půjde noo.. :))

A jsem zpět :)

29. září 2013 v 19:33 | Šárka
Takže po nekonečné době sem zpátky. Už sem myslela že se toho ani nedočkam :D. A co můžete po opětném rozjetí blogu čekat?
- Plátno 1 - Ano! Už na něm pracuju, nechte se překvapit ;).
- Plátno 2 - spíš až po Vánocích. Dostanu olejovky (možná) a stejně teď netušim, co na něj :D
- Zeď - Anoo čtete správně :D Jsem na to zvědavá :) Bude to na modrou stěnu a chtěj tam rybičky :)
- Sem tam nějaká jednorázovka - Povídky k umění patří :) Ale spíš očekávejte jednorázovky než dílovky.. Už tak mam problémy s přidáváním nových dílů :D
- Design - Johoo! Dokopala sem se k tomu spatlat nový dess. A jelikož už nám pomaloučku začíná na dveře klepat podzim hádejte asi jaký bude? :D Jen mě teď nakrklo že sem se patlala s ořezáváním obrázku a ono se mi to na tom designu neuložilo, takže musim znova -__-
- sem tam nějaké dílko - tož to je jasné :).. Teď někdy (nejlépe zítra) přidám tři kresby, co sme dostali za domácí úkol ve škole. Tak se těšte :) Ale dnes už na to náladu nemám..
- A samozřejmě že fotky - Mám fotky od koníků, tak snad někdy nějaké taky přidám :)
Tak a z hlediska přidávání asi vše :D.. Jen teď nevim, jestli budu mít na zájmové kreslení tolik času jako na základce. No doufám upřímně, že ano :)
Š.

Podpořte!! :)

20. srpna 2013 v 22:44 | Šárka
Podpořte mojí novou stránku na facebooku! Budu vděčná za každý like, který se mi dostane :) ZDE je odkaz stránky :) Děkuji!! :)

Jsem zpátky a hned vytočená !!

4. července 2013 v 18:40 | Šárka
Lidi.. Jsem zpět ve vší parádě!! Moc mi to chybělo :).. Jenom mám menší dotaz - vadí tady někomu z vás, že si beru jako předlohy koníky z howrse? :D.. Kdo tu hru hraje tak to pozná, to je jasný, ale píšu snad někde, že sem to vymyslela? Nebo že to moje dílko je hezčí než originál? Byla bych asi pěkně sentimentální což :D.. Každopádně najdou se tací, kteří z toho hned začnou dělat třetí světovou, psát mi, že sem trapná a podobný věci.. Takže odteď ke každému novému dílu napíšu, kde sem to vzala a jiné věci.. A fakt mi nemusíte podhazovat to, že je originál hezčí.. Já to vím !! :)
Š. :)

Omluva

25. května 2013 v 14:31 | Šárka
Omlouvám se za neaktivitu, ale teď se na počítač nedostanu :).. Takže až to bude OK a já budu moct bejt zas plně redy, tak se ozvu :)

Otázky? :)

29. dubna 2013 v 19:47 | Šárka
Takže pokud na mě máte jakkýkoliv dotaz, ať ohledně kreslení, či vás zajímá něco z mého osobního života a nechcete mi to psát sem pod jménem, můžete se mě anonymně zeptat TADY.. Těšim se na vaše otázky !! ;)

Slavíme :DD

30. ledna 2013 v 17:05 | Šárka
Lidi zlatí chundelatí :DD.. Dneska jsou to dva roky od založení tohohle blogu... Jsem hrdá především sama na sebe, že sem tu vydržela tak dlouho.. Většinou jsem blog měla strašně krátce, pač mě buď nebavil, nebo sem jednoduše zabudla heslo :DD...
Taky i jááá slavim :DD... Muj mozek by měl slavit tak páté narozeniny, pač tomu moje chování i někdy hooodně odpovídá :DD, ale je jasný, že tenhle věk už se mi asi nevrátí.. Takže slavná patnáctka dorazila... A já doufam, že se to aspoň nák pořádně oslaví :)

Co můžete očekávat?

17. listopadu 2012 v 19:20 | Šárka
Nebojte lidičkyy... nezapomněla jsem na vás :D.. Jenom teď tak trochu stávkuju.. a došly mi čtvrtky! :DD .. Mam ale už dočmáraný to plátno (hurrey!) a mam kresbičku na A3 Painta .. Takže se máte na co těšit a určitě sem přihodim i nákou nudovku ze školy :) .. Tak zatím ..
Šárka xD
 
 

Reklama